
Dům Rodinný
Jana Zajíce, Vlašim

























Hledáte místo, kde můžete vypnout od každodenního shonu, užívat si horskou přírodu a zároveň mít komfort moderního bydlení? Právě pro vás nabízíme stylovou chalupu v oblíbené horské obci Olešnice v Orlických horách.
Nemovitost byla zkolaudována v roce 2015 a nachází se na krásně upraveném pozemku o výměře 792 m². Užitná plocha domu činí přibližně 70 m². Díky svému provedení a technickému stavu je vhodná jak pro vlastní rekreaci, tak pro celoroční bydlení nebo investiční využití formou krátkodobých pronájmů.
Interiér chalupy vás okamžitě zaujme příjemnou atmosférou horského bydlení. Dominantou obytného prostoru je světlý obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelním koutem. Teplo domova dotváří italský kachlový sporák, který kromě jedinečné atmosféry nabízí i možnost vytápění.
V přízemí se nachází vstupní předsíň, obývací pokoj s kuchyní, koupelna a samostatné WC. V podkroví jsou dvě samostatné ložnice a další toaleta.
Dům je zateplený, má novou fasádu a kvalitní dřevěná špaletová okna s izolačním sklem. Komfort zajišťuje elektrické podlahové vytápění v přízemí s možností dálkového ovládání, doplněné elektrickými přímotopy. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Nemovitost je napojena na obecní vodovod a kanalizaci. Výhodou je zvýhodněná distribuční sazba elektrické energie určená pro vytápění.
Velkým benefitem je vzrostlá, pečlivě udržovaná zahrada poskytující dostatek soukromí a venkovní bazén se zastřešením, který rozšiřuje možnosti využití nemovitosti během větší části roku. Pro děti je také k dispozici dětský domeček s klouzačkou a houpačkou i pro dospěláky. Dalším obrovským benefitem je zahradní domek se zastřešenou terasou a výhledem do zahrady.
Olešnice v Orlických horách patří mezi nejvyhledávanější lokality regionu. V okolí najdete množství turistických tras, cyklostezek, běžkařských tratí i lyžařských areálů. Krásná příroda a celoroční možnosti aktivního odpočinku dělají z této nemovitosti ideální místo pro rodinnou rekreaci i zajímavou investici.
Pokud hledáte bezstarostnou horskou chalupu s minimálními nároky na údržbu a autentickou atmosférou Orlických hor, rádi vás přivítáme na osobní prohlídce.
| Lokalita | Olešnice v Orlických horách - Olešnice v Orlických horách |
| Ulice | Olešnice v Orlických horách 256 |
| Užitná plocha | 70 m² |
| Celková plocha | 70 m² |
| Plocha pozemku | 792 m² |
| Zastavěná plocha | 56 m² |
| Počet pokojů | 3 pokoje |
| Stav objektu | Novostavba |
| Typ budovy | Cihlová |
| Typ objektu | Patrový |
| Energetická náročnost | G - Mimořádně nehospodárná |
| Parkování | Ano |
| Bazén | Ano |
| Cena | 6 890 000 Kč |
